ADRA Dárek

Dárek pro paní učitelku? Máme!

Hledáte dárek pro paní učitelku? Kupte letos místo květiny a bonboniéry dárcovský certifikát ADRA Dárek. Nejenže krásně vypadá, ale především pomáhá lidem v nouzi. Vy věnujete učitelce originální a smysluplný dárek a my za získané prostředky pořídíme třeba školní potřeby pro dítě z chudé rodin. Darujete tak hned dvojitou radost a své děti povedete k empatii a nezištné pomoci.

Darujte smysluplný dárek

Konec školního roku se blíží a s ním se blíží i nevyhnutelná hromada květin, bonboniér a svíček věnovaných učitelkám (a učitelům) za jejich péči o svěřené potomky. Možná patří vaši vyučující mezi ty, které záplava květů těší, ze zásoby voňavých mýdel čerpají ještě půl roku a neměnili by ani za nic. Možná ale patří mezi neméně početnou skupinu těch, kteří se zamýšlí nad uhlíkovou stopou květin dovezených z druhého konce světa a u desátého hrnečku s nápisem „Nejlepší paní učitelce“ ze sebe jen těžko dolují upřímný úsměv. Pokud si myslíte, že vaše paní učitelka či váš pan učitel se řadí spíše k té druhé skupině, nebo zkrátka chcete darovat neotřelý a smysluplný dárek, máme pro vás návrh.

Zkuste to jinak

Darujte vyučujícím naše udržitelné dárky, které pomáhají – ADRA Dárky. Prostřednictvím dárcovského certifikátu můžete symbolicky věnovat například školní pomůcky či semena pro založení užitkové zahrady. My pak věnovaný předmět přeměníme z papírů na skutečný dárek a školními pomůckami, semeny či jinými užitečnými položkami podpoříme chudou rodinu v Africe či v Asii. Darovaný ADRA Dárek také můžete využít k otevření debaty se svými dětmi o důležitých tématech jako je humanitární pomoc či udržitelnost.

Nápad se vám líbí, ale máte obavu, že by paní učitelce očekávaná květina chyběla? Vyberte třeba některý z našich levnějších ADRA Dárků a přidejte ho k vašemu obvyklému dárku místo přáníčka. Z naší nabídky se hodí například vzdělávací omalovánky či školní potřeby. A pokud se domníváte, že myšlenka ADRA Dárku padne na úrodnou půdu, můžete tematicky vybrat školní tabuli nebo nástroje a semena pro založení zahrady. K těm vám navíc přidáme i opravdová semínka, ze kterých si mohou děti s paní učitelkou po prázdninách vypěstovat mák, pažitku a merlík. Tak co, zkusíte to letos jinak?