ADRA Dárek

Pro firmy

Jak se zapojit jako firma?

Rádi bychom vám nabídli možnost zakoupení ADRA Dárků z našeho charitativního eshopu, které pomáhají lidem v nouzi. Zapojte se jako firma a buďte s námi pomocí potřebným lidem tam, kde dlouhodobě působíme (více na www.adra.cz).

Inspirujte své zákazníky

Provozujete e-shop nebo kamennou prodejnu? Nabídněte Vašim zákazníkům možnost  zakoupit siADRA Dárek právě tam. Inspirujte vaše zákazníky k nákupu smysluplných dárků, které přinášejí dvojitou radost a užitek. Komunikujte (obzvlášť v této době) hodnoty soucitu, sounáležitosti a zájmu o druhé. Věříme, že to vaši zákazníci ocení. Podrobnosti o tom, jak můžete ADRA Dárek zařadit do Vaší nabídky a pomáhat s námi Vám ráda objasní firemní koordinátorka Renáta na kontaktu níže.

Potěšte své zaměstnance

Darujte vašim zaměstnancům netradiční dárek nebo jim dopřejte možnost zakoupit si ADRA Dárek ve vašich firemních prostorách či přes vaše interní newslettery.

Obdarujte své obchodní partnery

Přemýšlíte nad originálním poděkováním za vzájemnou spolupráci s vašimi partnery? Darujte jim udržitelný ADRA Dárek s vašim věnováním. Propojením s organizací ADRA dáváte najevo, že vám pomoc druhým lidem není lhostejná. Propojíte svou značku s důvěryhodnou a kompetentní organizací, která již od roku 1992 podává pomocnou ruku lidem při mimořádných událostech a humanitárních krizích.

Zajímá vás firemní zapojení víc?

Kontaktujte firemní koordinátorku. Ráda s vámi domluví možnosti spolupráce.

Renáta Chlebková / renata.chlebkova@adra.cz / +420 734 366 232