ADRA Dárek

Jak se zapojit jako firma?

Propojte vaši společnost s dobrou a smysluplnou pomocí lidem v nouzi, a to prostřednictvím ADRA Dárků z našeho charitativního e-shopu. 

Inspirujte své zákazníky

Provozujete e-shop nebo kamennou prodejnu? Nabídněte vašim zákazníkům možnost  zakoupit si ADRA Dárek na vašem e-shopu nebo ve vašem malém či větším obchodě. Vaši zákazníci to ocení, a společně tak můžeme pomoci více lidem.  

ADRA Dárek můžete momentálně najít například v prodejnách Sonnentoru, Leeda Store či na e-shopech Econea a Provita. Podrobnosti o tom, jak můžete ADRA Dárek zařadit do vaší nabídky a pomáhat s námi, vám ráda objasní naše firemní koordinátorka na kontaktu níže. 

„S charitativní organizací ADRA nás spojuje přesvědčení, že se drobnými praktickými krůčky dá změnit svět. Ať už si pořídíme skleněnou láhev místo plastové, nebo věnujeme lidem, které nikdy nepotkáme, balík cihel nebo školní tabuli, vše může být právě tím rozhodujícím impulsem pro záchranu přírody, rodiny či celé komunity. Stejně jako ADRA věříme, že člověk není ostrova naše každodenní činy utvářejí budoucnost celé planety.“ 

— Jana, Econea 

Potěšte své zaměstnance

Darujte svým zaměstnancůmnetradiční dáreknebo jim dopřejte možnost zakoupit si ADRA Dárekve vašich firemních prostorách či přes vaše interní newslettery. 

Firma chtěla dát zaměstnancům dárek. Sám jsem minimalista. Takže jsem rád, že se místo zbytečně utracených peněz na materiální věci firma rozhodla udělat něco pro to, aby byl svět lepší s přispěním na dobrou věc.“ 

— Jakub, 2N Telekomunikace  

Obdarujte své obchodní partnery

Přemýšlíte nad originálním poděkováním za vzájemnou spolupráci s vašimi partnery? Darujte jim udržitelný ADRA Dárek s vašim věnováním. 

Propojením s organizací ADRA dáváte najevo, že vám pomoc druhým lidem není lhostejná. Propojíte svou značku s důvěryhodnou a kompetentní organizací, která již od roku 1992 podává pomocnou ruku lidem při mimořádných událostech a humanitárních krizích. 

Zajímá vás firemní zapojení víc?

Kontaktujte firemní koordinátorku. Ráda s vámi domluví možnosti spolupráce.

Renáta Chlebková / renata.chlebkova@adra.cz / +420 734 366 232

ADRA Dárek můžete najít i ve spřátelených obchodech